Terminale
Biurowe
Panelowe
Wyświetlacze
Stacje robocze
Oprogramowanie
Materiały do pobraniaDigiPion
    Publiczne wyświetlacze LCD stają się coraz popularniejsze. Służą nie tylko do prezentowania treści reklamowych ale także informacyjnych - rozkładów lotów i pociągów, informacji konferencyjnych, wokand sądowych itp.
    Monitory systemów DIGATAL SIGNAGE spotykamy dziś na każdym kroku - od jaskrawych wyświetlaczy LED na ulicach, monitory LCD w autobusach, galeriach handlowych, na uczelniach, w kinach itd. I to nie tylko te największe o przekątnej powyżej 80 cali, ale także niewielkie umieszczane przy wejściach do sal konfernecyjnych w hotelach, salach rozpraw (system elektronicznej wokandy) itp.
    Elastyczność oferowanych przez naszą firmę rozwiązań pozwala na realizację wyświetlaczy systemów DIGITAL SIGNAGE spełniających nawet bardzo wyrafinowane wymagania - od prostych nieruchomych, zmienianych automatycznie obrazów (elektroniczny plakat), po systemy korzystające z technologii WWW i Adobe Flash (pełnoekranowa przeglądarka), wyświetlanie filmów w standardzie HDTV (z 1080p włącznie).

Współpracujemy z firmami przygotowującymi materiały graficzne - zarówno reklamowe, jak i informacyjne (także w wersji interakcyjnej dostosowanej do wspólpracy z ekranami dotykowymi) oraz firmami, które podejmują się montażu naszych urządzeń. Dzięki wykorzystywaniu profesjonalnych komputerów panelowych wygląd naszych wyświetlaczy możemy dostosować do wystroju wnętrza - łącznie z budynkami zabytkowymi.
    Dodatkowo możemy wyposażyć nasze urządzenia w liczniki osób wchodzących do lokalu/pojazdu, autoryzację personelu za pomocą kart chipowych, odtwarzanie dźwięku w standardzie Hi-Fi oraz inne funkcje wymagane przez użytkownika.
    Oczywiście urządzenia współpracują z siecią komputerową, są zdalnie zarządzane oraz ich oprogramowanie jest w pełni zabezpieczone przez skutkami zaniku zasilania itp. Urządzenia są dostosowane do całkowicie bezobsługowej pracy.


    Naszym PT Klientom oferujemy dostawę kompletnych systemów informacyjnych w formie komputerów panelowych przeznaczonych do wbudowania w kioski internetowe, podwieszenia, instalacji w pojazdach itp. lub sterowniki monitorów (z wyjściem HDMI włącznie).

  
Proszę o więcej informacji o wyświetlaczach firmy ABA

Green Computing Nie zużywajmy energii bez potrzeby! Terminale i miniPC ABA oszczędzają pieniądze i środowisko!