Terminale
Biurowe
Panelowe
Wyświetlacze
Stacje robocze
Oprogramowanie
Materiały do pobraniaPanel
 

Oferowany przez naszą firmę komputer panelowy to zintegrowane w jedną całość:
  • komputer klasy PC z procesorem VIA, AMD lub Intel Atom (także w wersji Dual Core 1,8 GHz),
  • monitor LCD o przekątnej 19 lub 21" (na specjalne zamówienie także inne wymiary),
  • nakładka dotykowa w pełni fabrycznie zintegrowana z monitorem.
    Dodatkowo komputer panelowy może zostać wyposażony w czytnik kart chipowych (SMART CARD), karty sieciowej Wireless oraz uchwyt mocujący w standardzie VESA.

    Komputer panelowy nie zawiera żadnych części ruchomych i jest przeznaczony do montażu w kioskach informacyjnych i internetowych, tablicach rozdzielczych, szafach sterowniczych itp. Odpowiednie rozwiązanie ramki nośnej ułatwia estetyczny i pewny montaż.
    Komputer panelowy zapewnia bardzo dużą swobodę montażu - nie ma bowiem potrzeby rezerwowania miejsca na osobny komputer. Możliwy jest nawet montaż naścienny, podwieszany, w pojazdach (komputer panelowy jest zasilany bezpiecznym napięciem 12 V prądu stałego itp.
Uwaga: w przypadku montażu we wnękach należy zapewnić swobodny przepływ powietrza wokół tylnej części obudowy, która pełni rolę radiatora.

Komputer panelowy firmy ABA jest standardowo dostarczany z oprogramowaniem ABA-X4Kiosk, które zawiera najnowszą wersję przeglądarki Firefox z obsługą shockwave flash, Java i innych funkcji (multimedia, PDF, DjVu itp.). Istnieje możliwość instalacji dodatkowych modułów programowych oraz uaktulanień.

Proszę o więcej informacji o komputerach panelowych