Terminale
Biurowe
Panelowe
Wyświetlacze
Stacje robocze
Oprogramowanie
Materiały do pobrania


nanoPC

     Bardzo małe wymiary, minimalne zużycie energii elektrycznej (~20W w czasie pracy), praca w pionie lub w poziomie, możliwość montażu praktycznie w dowolnym miejscu - również na tylnej ściance monitora i praktycznie bezgłośna praca to zalety stacji roboczej.

     Moc obliczeniowa miniaturowych platform sprzętowych jest całkowicie wystarczająca do realizowania typowych zadań biurowych, a nawet prostszych prac graficznych. Pojemność pamięci FLASH (4GB) umożliwia wyposażenie stacji roboczej ABA-X4 2014 w lokalne oprogramowanie użytkowe - pełnowartościową przeglądarkę internetową, oprogramowanie OpenOffice, programy do edycji grafiki itp.
     Praca w sieci - składowanie plików użytkowników na serwerach, możliwość korzystania z serwerów aplikacji sprawia, że możliwości użytkowników takiej stacji nawet przewyższają użytkowników klasycznych PC.


Stacja robocza ABA-X4 2014 to bardzo ekonomiczne rozwiązanie - nie tylko dzięki wykorzystywaniu nieodpłatnego oprogramowania (ABA pobiera jedynie opłaty za świadczenie wsparcia technicznego), lecz również dlatego, że ogranicza do minimum wydatki na systemy antywirusowe, sieciowe systemy kopii awaryjnych itp.

Więcej informacji o stacjach roboczych prześlemy Państwu na życzenie

Green Computing Nie zużywajmy energii bez potrzeby! Terminale i MiniPC ABA oszczędzają pieniądze i środowisko!