Security
Pewnie Państwo zastanawiają się, co trzymam w ręku?

    Otóż jest to specjalnie wykonany "pojemnik" na dyskietki 5,25", który mógł być zaplombowany i przewożony w bezpieczny sposób pomiędzy budynkami i miastami. Tak wyglądała kiedyś w praktyce ochrona danych.
    Zmieniło się sporo - ale czy na lepsze? Ilu z nas nosi "Pen Drive" o pojemności kilka tysięcy razy większej niż ta dyskietka po prostu jako breloczek do kluczy? A ile danych można zmieścić w pamięci komórki z Androidem?
    Oczywiście nie ma powrotu do dyskietek i plombowanych tekturowych pudełek. Ale zawsze warto zastanowić się nad tym, czy stosowane przez nas rozwiązania są bezpieczne, najkorzystniejsze ekonomicznie i czy realizują efektywnie nasze potrzeby biznesowe. "Bohaterskie pokonywanie trudności, które sami sobie stwarzaliśmy" niech pozostanie zapomnianą cechą "poprzedniego systemu".
    Proponuję Państwu skorzystanie z wieloletniego doświadczenia - mojego i moich przyjaciół.  Takiego doświadczenia nie da się zdobyć na kilkudniowych kursach - nasze konsultacje nie będą więc napewno najtańsze, ale na pewno będą bardzo opłacalne. Realizujemy je na podstawie Umów o Dzieło z prawami autorskimi.

Bezpośredni kontakt: 501 371 201 lub Tomasz.Barbaszewski@gmail.com