NI info
Observer
Probes
GigaStor
Portable
nTAP
Dostawy
Zamówienia
Dokumenty
Dla prasy


Informacja Prasowa 12 kwiecień 2010 r.

Krakowska firma ABA, jedyny polski dystrybutor rozwiązań Network Instruments z Minneapolis (USA) specjalizującej się w dostawach urządzeń i oprogramowania do nadzoru i optymalizacji pracy sieci komputerowych rozpoczęła atrakcyjną promocję unikalnych rozwiązań GigaStor umożliwiających realizację Retrspective Network Analysis (RNA).
Urządzenia GigaStor są wyposażane w specjalne pamięci dyskowe (maksymalna ich pojemność to 576  TB!), na których zapisywane są wszystkie transmisje sieciowe z prędkością "wire speed". Zapisane transmisje mogą być analizowane w dowolnym momencie za pomocą profesjonalnego analizatora.  Urządzenia są dostępne  praktycznie dla wszyskich rodzajów sieci LAN, WAN oraz SAN (w tym także 10 Gbps, Fibre Channel, Packet-over-Sonet(SDH), ATM itp.). Są także kompatyblilne z NetFlow, sFlow, SNMP oraz innym protokołami nadzoru pracy sieci.
W ramach promocji, która potrwa do 30 czerwca 2010 r. zamawiający urządzania GigaStor otrzyma nieodpłatnie większą pamięć dyskową do zapisu transmisji sieciowych:
Zamawiając urządzanie z pmięcią 12 TB otrzymamy 16 TB, przy 16 TB -> 32 TB, 32 TB -> 64 TB a przy zamówieniu GigaStor 48 TB zostanie dostarczone urządzenie o pojemności aż  96 TB!
Urządzenie GigaStor i technika RNA to nie tylko możliwość wykrywania nieprawidłowości i zakłóceń w pracy sieci. To także znakomota metoda dokumentowania wszelkich prób (udanych lub nie) ataków sieciowych - zewnętrznych i wewnętrznych. Dzięki zapisom na dyskach GigaStor uzyskamy także obiektywny dowód, który może być użyty przez organy prawa - podobnie jak kamery nadzorujące pomieszczenia Gigastor zapisze wszystko, co działo się w naszej sieci komputerowej.

Dodatkowych informacji udziela:
Tomasz Barbaszewski
tomekb(at)aba(kropka)krakow(kropka)pl
tel: 12 415 87 81 lub 12 415 87 82
www.aba.krakow.pl/NI