NI info
Observer
Probes
GigaStor
Portable
nTAP
Dostawy
Zamówienia
Dokumenty
Dla prasy


    W wielu przypadkach zachodzi konieczność przenoszenia urządzeń do analizy pracy sieci. Dotyczy to szczególnie firm specjalizujących się w ich konfigurowaniu i nadzorze - lecz także pracowników działów IT odpowiedzialnych z infrastrukturę sieciową.
Portable
    Wychodząc naprzeciw tym potrzebom firma Network Instruments przygotowała przenośne urządzenia w wersji "portable".
     Pomimo walizkowej formy charakteryzują się one bardzo dobrymi parametrami technicznymi, a co najważniejsze są natychmiast gotowe do pracy.
Zarówno sprzęt (specjalne interfejsy sieciowe, które realizują bezpośredni transfer bitów przesyłanych siecią do pamięci RAM, wydajne procesory, odpowiednia pojemość i szybkość pracy pamięci), jak i oprogramowanie (system operacyjny MS Windows oraz autorskie oprogramowanie Network Instruments) zostały odpowiednio dobrane i skonfigurowane.
     Urządzenia Portable są także dostępne w wersji GigaStor, lecz z oczywistych powodów wielkość pamięci dyskowej jest dla tych urządzeń ograniczona (maksymalnie do 4 TB).

      Urządzenia Portable mogą być wyposażone w różne interfejsy sieciowe. Ich listę znajdziecie Państwo w zestawieniu produków.