NI info
Observer
Probes
GigaStor
Portable
nTAP Dostawy
Zamówienia
Dokumenty
Dla prasy










nTAP  nTAP (network Testing Access Point) umożliwia bezpośrednie podłączenie próbnika analizującego (dowolnego typu) do okablowania sieci komputerowej - zarówno zarówno kabla miedzianego, jak i światłowodowego.
   Dostępne są wersje zarówno dla sieci 10/100BaseT jak i 10/100/1000BaseT (połączenia miedziane), wersje czysto optyczne dla połączeń Multi-mode (62,5 oraz 50 µm), Single-mode (9µm) o różnych współczynnikach podziału sygnału (50/50 do 30/70), wielokanałowe oraz z konwersją medium - umożliwiające np. podłaczenie próbnika za pomocą światłowodu do sieci miedzianej lub odwrotnie. Urządzenia nTAP mogą także pracować w trybie Full Duplex oraz umożliwiają pełną analizę łączy zwielokratnianych (np. 2xGigabit Ethernet).
   Dla analizy sieci 10 Gigabit dostarczane są specjalne wersje urządzeń nTAP.


   Oferujemy także akcesoria do urządzeń nTAP - listwy montażowe do szaf 19", zasilacze redundantne, zestawy okablowania (patchcordy) itp.

Literatura:
PDF Opis urządzeń nTAP (w języku polskim),
PDF Analiza sieci Full Duplex - wykorzystanie nTAP i portu SPAN przełącznika sieciowego (język angielski),
PDF Analiza gigabitowych łączy zwielokratnianych (język angielski),
PDFInstrukcja urządzeń nTAP (język angielski).